Jak to jest z pogodą? Jest zmienna! Ale jest zawsze! My sprawdzamy ją codziennie, aby na bieżąco przekazywać najnowsze informacje naszym wczasowiczom. Polecamy stronę ICM z prognozą pogody na najbliższe 2 dni. To ogromna baza danych o rozkładzie temperatur w ciągu dnia, ilości opadów, prędkości wiatru i o zmianach ciśnienia atmosferycznego pokazana w przystępny sposób- w postaci czytelnych wykresów. http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=1673

mapy pogody

 

UWAGA!

Pojawiła się nowość, o jakiej Ustronie nawet nie śniło. Jesteśmy w telewizji. Od początku lipca, codziennie, w godzinach 12:00-12:30 na antenie Polsat News 2 mogą Państwo oglądać aktualną pogodę w Ustroniu. Nie wierzycie? Koniecznie zarezerwujcie sobie pół godziny odprężenia w ciągu dnia i pooglądajcie morze w Ustroniu.

kamerka internetowa

Źródło: http://www.ustronie-morskie.pl/ustronie-morskie-w-polsat-news-2,3088,l1.html

Przypominamy także, że gdyby Państwu nie pasowała ta pora dnia, to jesteśmy dostępni w internecie całodobowo pod adresem: http://www.ustronie-morskie.pl/index.php?akcja=art_kamery gdzie można obserwować obraz z kamery usytuowanej przy ulicy Nadbrzeżnej w Ustroniu Morskim.

Turystom przebywającym w Ustroniu polecamy spacer pod kamerę i pomachanie swoim bliskim – i nieznajomym – niech wiedzą jak Wam w Ustroniu Morskim dobrze.

Poniżej plan ilustrujący usytuowanie kamerki internetowej- trafią Państwo bez trudu 😉

mapka ustronia

 
Źródło: Openstreetmap.org

Mamy nadzieję, że obraz z kamerki wzbudzi w Państwu taką tęsknotę, że szybko się spakujecie i przyjedziecie do nas!

 

Informacja pochodzi ze strony: http://www.ustronie-morskie.pl/ustronie-morskie-w-polsat-news-2,3088,l1.html

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube