KRÓTKA RELACJA Z ROZPOCZĘCIA SEZONU JESIENNO -ZIMOWEGO 2021/2022

Tegoroczne Rozpoczęcie Sezonu Jesiennego – Zimowego możemy z czystym sumieniem uznać za udane. Mimo chwiejnej pogody zjechało się 41 ekip nie tylko z całej Polski, ale również z zagranicy. Byli przedstawiciele kilku zaprzyjaźnionych grup karawaningowych, jak i ekipy niezrzeszone, przyjechało również sporo ludzi, dla których był to pierwszy wyjazd karawaningowy😊.

Wiedząc, że spora część ekip pokonała naprawdę sporo kilometrów, w piątek zaprosiliśmy wszystkich na wieczorek zapoznawczy, w którego trakcie poczęstowaliśmy wszystkich ciepłą grochówką, którą zjedliśmy przy wspólnym stole.

Sobotę 23 października 2021 roku wielu z nas zapamięta na długo😊.

W tym właśnie dniu, przy współpracy z grupą Karawaning z Pasją jako pierwszy camping w Polsce oficjalnie otworzyliśmy Sezon Jesienno – Zimowy dla całej braci karawaningowej.
Nawet pogoda postanowiła z nami współpracować i mimo złych zapowiedzi pogodowych, od rana świeciło słońce.

W dzień od godziny 12:00 do 14:00 nasza animatorka zadbała o atrakcje dla dzieci – były slime, modelowanie balonów, przeciąganie liny, duże bańki i zabawy z hula hop. Zabawa była przednia. Do dziś zastanawiamy się, kto się lepiej bawił, dzieci czy rodzice? 😊
Wieczorem, o godzinie 19:00 wystartowaliśmy z oficjalnym Otwarciem Sezonu i tak jak obiecaliśmy były tańce, hulance i swawole do rana. Grał DJ, było ognisko z kociołkiem i kiełbaskami, były swojskie wyroby, domowy chleb i masa innych pyszności.

W trakcie zabawy założyciel grupy Karawaning z Pasją – Marcin, złożył na ręce naszego Prezesa baner, na którym oficjalnie poleca nasz Camping, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Wielkie dzięki przyjacielu!!!

To była pierwsze, ale nie ostatnie takie spotkanie 😉. Liczymy na to, że za rok będzie nas jeszcze więcej!!

DO ZOBACZENIA POD BRZOZAMI !!

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube