Dla wielu campingów jesień to czas zakończenia sezonu letniego i wstrzymania swojej działalności. Dla nas, jako jednego z niewielu campingów całorocznych, to początek kolejnego sezonu – jesienno – zimowego 😊. Stad narodził się pomysł, aby w  dniach 22- 24 października uczcić rozpoczęcie tegoż to właśnie sezonu.

Jest wiele ekip, które z różnych przyczyn nie podróżują latem i swoją przygodę z wyjazdami zaczynają właśnie jesienią. Pomyśleliśmy więc skoro można hucznie obchodzić rozpoczęcie sezonu letniego, dlaczego nie zrobić tego samego jesienią?

Prawdopodobnie jako pierwszy camping w Polsce przy współpracy z grupą Karawaning z Pasją organizujemy przedsięwzięcie tego typu.

Ma ono na celu zebranie jak największej liczby karawaningowców, aby wspólnie bawić i się radować, zawierać nowe znajomości, może nawet przyjaźnie – wszak łączy nas jedna pasja 😉

Aby umożliwić obecność wszystkim zainteresowanym, każdy uczestnik dostanie 20 % rabatu na pobyt w dniach 22 – 24 października na terenie naszego pola.

W trakcie opracowywania programu imprezy nie mogliśmy pominąć najmłodszych gości, więc w sobotę 23 października w godzinach od 12.00 do 14.00 nasza animatorka poprowadzi różnego rodzaju zabawy dla wszystkich chętnych dzieci 😊

Pozostała część programu obejmuje:

✅ wieczór integracyjny przy ognisku –  kiełbasę oraz p(o)iwo jest na koszt naszego Prezesa 😉,

✅ zespołową grę terenowa W POSZUKIWANIU ZAGINIONEJ MIAZGI, na zakończenie, której najlepsi zdobędą nagrodę w postaci Miazgi naturalnie

✅ tańce, hulańce i swawole do białego rana z dj-em w tle

Na zakończenie dodamy przykładowy cennik dla tych, którzy w ferworze walki z dniem codziennym nie mają czasu obliczać jakie koszty poniosą przyjeżdżając na jedno z najciekawszych wydarzeń tego sezonu!!

Przykładowy cennik:

✅Miejsce nieparcelowane + kamper do 8m + podłączenie do prądu + 2 osoby dorosłe – koszt 47 zł za dobę

✅Miejsce nieparcelowane + przyczepa + auto + 2 osoby dorosłe + podłącznie do prądu – koszt 53.60 zł za dobę

✅Box lub Camperbox VIP + 2 osoby – koszt 74 zł za dobę

Takie ceny tylko u nas!!!

Musicie być tu z nami… wręcz obowiązkowo!!!

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube