KRÓTKA RELACJA Z BRZOZOWYCH WALENTYNEK !!

Walentynki na Brzozach to wieloletnia tradycja, każdego roku wyglądają inaczej, ale zawsze łączy je klimat tego święta i Brzóz oczywiście.

Jako, iż jesteśmy ambitnym i rozwijającym się campingiem, w tym roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i na naszym terenie stanęła sauna dostępna dla wszystkich naszych Gości (oczywiście stała się główną atrakcją szczególnie dla Panów – niektórzy czuli się w niej jak dzieci w wesołym miasteczku), pierwszy raz również dla naszych zakochańców zagrał DJ.

Tradycyjnie nie zabrakło ogniska oraz poczęstunku na świetlicy. Również tradycyjnie nie sprawdziły się prognozy pogody i było bezdeszczowo i wybitnie ciepło jak na tę porę roku 😊.

Nasi Goście oczywiście nas nie zawiedli i stworzyli niesamowity klimat. W powietrzu unosiła się cała masa miłości zmieszana z zapachem palonego w ognisku drewna. Dźwięki muzyki mieszały się ze śmiechem rozbawionych i roztańczonych karawaningowców. Na świetlicy również sporo się działo. Ponieważ oprócz naszych stałych bywalców pojawiło się sporo nowych ekip, nawiązało się mnóstwo nowych znajomości, a nawet kilka nowych przyjaźni.

Również animacje dla dzieci w tym roku wyglądały nieco inaczej. Nasza animatorka postanowiła wykorzystać talenty dzieciaczków i wspólnie przygotowali plakaty walentynkowe oraz przystroili salę dla swoich rodziców, aby mogli spędzić swoje święto w odpowiedniej oprawie.

 

Dziękujemy, że mogliśmy spędzić je w tak zacnym towarzystwie. Do zobaczenia za rok.

 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube