Zgodnie z obietnicą prezentujemy wszystkie prace nadesłane na nasz konkurs rysunkowy. Mamy nadzieję, że będziecie pod wrażeniem tak jak i my 🙂 Kolejność prezentacji jest przypadkowa.

12825119_806836569421412_1303409958_n

1.Łagodne oblicze Prezesa, ubranego w jedną ze swoich słynnych koszulek z głębokim przekazem. Uwagę zwracają delikatnie podmalowane oczy i zawadiacki wąsik. Piwo w ręce sugeruje, że na portrecie nasz Prezes jest już po sezonie.

 

2. Fioletowy fryz oznacza, że to środek sezonu, kiedy naszą Recepcjonistkę trzymają się najbardziej szalone pomysły. Szeroki uśmiech świadczy o tym, że dniówka przebiega dobrze.

20160306_181452

3. Prezes zdecydowanie zmęczony. świadczą o tym bruzdy na twarzy oraz niedogolone lico. Ponury wzrok pozwala nam przypuszczać, że albo pada deszcz, albo na polu wywaliło prąd.

 

kadra4.  Główni szefowie pola. Rodzeństwo Grajek uśmiechnięte na raz, co się nieczęsto zdarza. Uwagę zwraca bardzo dobre odwzorowanie tatuaży Prezesa, oraz jednej z szalonych koszulek, w których nasza Recepcjonistka porusza się po szychcie.

 

Maya  lat 7

5. Całościowa sylwetka naszego Prezesa pięknie ukazująca jego rozwiniętą muskulaturę. Uśmiech na twarzy świadczy, że wizyta na siłowni była udana, a bicki rosną jak szalone. Na stopach ulubione całoroczne obuwie Prezesa czyli konwersy.

Maya lat 7

6. Ciocia Marta w stroju służbowym. Na szyi identyfikator, w pasie nerka, a w ręku pęk kluczy. Do tego – jak zawsze – krótkie gacie i słodki wyraz twarzy.

P1100321

7. Xavras z profilu. Autor doskonale uchwycił w jednynym widocznym oku całkowity brak myśli naszego czworonożnego pracownika. Xavras po prostu stoi. Jedna rzecz na raz, to wychodzi mu najlepiej.

POD BRZOZAMI 1

8. Czerwony kolczyk świadczy o tym, że Prezes ewidentnie idzie na miasto. Przeszywające spojrzenie błękitnych oczu każe się jednak trzymać na baczności, a doskonale przystrzyżona broda wzbudza zachwyt wszystkich wczasowiczek.

POD BRZOZAMI 2

9. Xavras z ewidentnie figlarnym błyskiem w swoich prawie inteligentnych oczach. Widać, że poza kadrem jakiś miły wczasowicz nęci go parówką. Uwagę zwraca halter, który naprawdę nie jest cierpieniem.

I na koniec jeszcze raz zwycięzcy:

BeFunky Collage

 

Gratulujemy 🙂

 

 

 

 

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube