Brzozowy Raj – dla każdego, o każdej porze.

Odpoczynek na polu namiotowym niektórym kojarzy się z pewnymi niedogodnościami. Bo przecież co to za wakacje bez luksusów, bez jacuzzi i wielkiego wodnego łóżka? Ale wszyscy ci, którzy odwiedzają nasze Brzozy powiedzą, że taki właśnie sposób spędzenia wakacji jest najlepszy. Zero zmartwień, wspaniały czas wśród cudownych i otwartych ludzi. I pod tą opinią podpiszę się również ja.

W sezonie rzecz jest oczywista, dookoła wiele atrakcji w postaci karaoke, imprez bardziej lub mniej tanecznych, a wszystko to na wyciągnięcie ręki dzięki naszemu wspaniałemu położeniu w samym centrum. Odwiedzający nas goście doskonale wiedzą czym są wieczorne spotkania przy piwku w Chiltonie w czasie gdy najmłodsze pociechy oglądają ulubione bajki w „Brzozowym kinie letnim”. Właśnie takie małe rzeczy sprawiają, że jesteśmy wyjątkową grupą różnorodnych ludzi. Tutaj każdy wzajemnie sobie pomaga. Czy pamiętacie pożar? Albo ulewne deszcze, które pozalewały kilka namiotów? Ze wszystkim można sobie poradzić, potrzebni są tylko ludzie, którzy okażą dobrą wolę.
A co poza sezonem? No cóż, tutaj również zajęć nie brakuje. Wrzesień obfituje w wiele imprez, a wśród nich dożynki, które w swym programie posiadają różnorodne atrakcje. Ten okres polecamy szczególnie osobom, które wolą spokojne spacerki, pozbawione tłumów na chodnikach pięknego Ustronia. Podkreślić należy, że pogoda w tym czasie jest całkiem przyjazna i obfituje w stosunkowo wysoką temperaturę i piękne słońce.

Ze strony kadry mogę dodać, iż przez cały rok staramy się aby wakacje u nas wspominali Państwo jak najlepiej, dlatego prace na polu nie zamierają wraz z sezonem. Robimy wiele, aby udogodnić Wam tutaj pobyt, ciągle się rozwijamy, a każde ważne chwile zostają udokumentowane najczęściej obszerną fotorelacją.

„Pod Brzozami” stanowi dla mnie swego rodzaju dom, którego nie zamienię na żadne inne wspaniałości. To tutaj bowiem życie staje się piękniejsze, a czas traci znaczenie. Dlatego Szanowna Brzozowa Rodzino zapraszamy serdecznie do nas o każdej porze roku, tu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.


Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On Youtube