Planujesz pierwszy raz odwiedzić Camping Pod Brzozami? Jesteśmy pewni, że nasz camping stanie się dla Ciebie miejscem pełnym niezapomnianych wspomnień i relaksu. Aby Twój pobyt był jeszcze bardziej komfortowy, przygotowaliśmy kilka ważnych informacji.

Rodzinny klimat i cisza nocna

Camping Pod Brzozami to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi. Organizujemy liczne atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych gości. Dbamy o to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i w pełni cieszyć się swoim pobytem. W związku z tym obowiązuje u nas cisza nocna w godzinach 23:00-7:00, prosimy więc o zachowanie ciszy i nieprzeszkadzanie innym gościom w tym czasie.

Przyjazne miejsce dla zwierząt

Jesteśmy PET FRIENDLY! Wszystkie zwierzęta są u nas akceptowane i mile widziane, a ich pobyt jest bezpłatny. Prosimy jedynie o zachowanie czystości i sprzątanie po swoich pupilach, aby każdy mógł cieszyć się czystym i przyjemnym otoczeniem.

Szeroka oferta miejsc na campingu

Nasz camping oferuje różnorodne miejsca, dostosowane do różnych potrzeb:

  • Pole namiotowe: Nie wymaga rezerwacji ani zaliczki, można przyjeżdżać bez zapowiedzi.
  • Pole kempingowe dla przyczep kempingowych i kamperów: Nie wymaga rezerwacji ani zaliczki, ale warto zadzwonić lub napisać kilka dni przed przyjazdem, aby upewnić się, że jest wolne miejsce, szczególnie w sezonie letnim.
  • Boksy campingowe: Wymagają rezerwacji i zaliczki.
  • CamperBoxy VIP: Wymagają rezerwacji i zaliczki.
  • Parcele namiotowe: Wymagają rezerwacji.

Aby mieć pewność miejsca w sezonie letnim, zalecamy dokonanie rezerwacji już dziś!

Bezpłatne atrakcje i wydarzenia

Warto pamiętać, że wszystkie organizowane przez nas imprezy i atrakcje są zawsze całkowicie bezpłatne i nie wymagają zapisów! To idealna okazja, aby wziąć udział w różnorodnych aktywnościach i poznać innych gości campingu.

Nowoczesne udogodnienia

Nasz camping dysponuje 7 nowoczesnymi, całorocznymi, ogrzewanymi sanitariatami, a także kuchnią, placem zabaw, boiskiem oraz świetlicą. Chcemy podkreślić, że korzystanie z sanitariatów jest wliczone w koszt pobytu – nigdy nie były i nie będą dodatkowo płatne.

Punkt ksero i wymiana butli z gazem

Dbamy o to, aby nasi goście mieli zapewnione wszystko, czego potrzebują. W naszej recepcji możesz kserować i drukować dokumenty oraz wymienić butlę z gazem.

Wypożyczalnia sprzętu

Na terenie naszego campingu znajduje się całoroczna wypożyczalnia rowerów, sprzętu plażowego i gokartów. Dodatkowo pomagamy rozwiązać podstawowe problemy naszych gości: dmuchamy materace, pompujemy piłki, wypożyczamy narzędzia, dokonujemy drobnych napraw, a także serwisujemy rowery.

Restauracja Górbar

Pomiędzy wypożyczalnią a recepcją znajduje się bar i restauracja Górbar, gdzie serwujemy wyjątkowe, świeże ryby takie jak dorady, łososie, dorsze oraz morszczuki. Każde danie podajemy z świeżą surówką i złocistymi frytkami. W menu znajdziesz także kebaby i nuggetsy. Odwiedź nasz bar-restaurację, gdzie oprócz doskonałych dań czeka na Ciebie szeroki wybór napojów, w tym aromatyczna, cytrynowa Miazga oraz inne ulubione trunki. Latem, tuż przy Górbarze, otwieramy dla Was lodziarnię z lodami i goframi!

Całoroczna pralnia samoobsługowa

W budynku „Brzozówka” w samym sercu campingu znajduje się ogólnodostępna i całoroczna pralnia. Znajdują się w niej trzy pralki, oraz suszarka. Wszystkie sprzęty są obsługiwane przez automat na monety znajdujący się w środku.

Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil na Całorocznym Campingu Pod Brzozami w Ustroniu Morskim! Czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę!

Facebook
YouTube
Instagram