„Podziel się swoim ulubionym campingowym wspomnieniem!”
 
Serdecznie dziękujemy za 20 tys obserwujących na Facebooku. W ramach podziękowań organizujemy specjalny konkurs, w którym macie szansę zdobyć voucher na 4-dniowy pobyt w naszym Campingu Pod Brzozami w Ustroniu Morskim. Dołączcie do zabawy i cieszcie się szansą na wyjątkowe doświadczenie!
Zamieść zdjęcie z naszego campingu wraz z opisem swojego ulubionego campingowego wspomnienia! Najbardziej kreatywne i inspirujące opowieści mają szansę wygrać voucher na darmowy pobyt na Campingu Pod Brzozami w Ustroniu Morskim!
 
Zasady udziału:
1. Polub naszą stronę na Facebooku.
2. W komentarzu pod postem konkursowym opowiedz swoją ulubioną campingową historię wraz z zamieszczeniem zdjęcia z naszego Campingu
3. Udostępnij post konkursowy, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną! W opisie dodaj hashtag #PodBrzozamiWspomnienia 
 
Nagrody:
– Nagroda główna: 3x Voucher na darmowy pobyt na Campingu Pod Brzozami w Ustroniu Morskim dla rodziny 2+2
– Dodatkowe wyróżnienia dla najciekawszych opowieści.
 
Termin: Konkurs trwa do 03.03.2024
 
Warunki: Więcej informacji i warunki konkursu znajdziesz na naszej stronie internetowej.
 
Uwaga: Administracja zastrzega sobie prawo do wyboru zwycięzcy na podstawie kreatywności, oryginalności i zgodności z tematem konkursu
 
Warunki uczestnictwa w konkursie 
 
1. Uczestnictwo: Konkurs jest otwarty dla wszystkich użytkowników Facebooka w wieku powyżej 18 lat.
2. Sposób uczestnictwa: Aby wziąć udział, uczestnik musi:
Polubić naszą stronę na Facebooku.
W komentarzu pod postem konkursowym opowiedz swoją ulubioną campingową historię wraz z zamieszczeniem zdjęcia z naszego Campingu. 
Udostępnij post konkursowy, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną! W opisie dodaj hashtag #PodBrzozamiWspomnienia 
3. Zakres uczestnictwa: Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie.
4. Termin: Konkurs trwa od 19.02.2024 do 03.03.2024. Wszystkie zgłoszenia muszą być przesłane przed końcem tego okresu.
5. Ocena i wybór zwycięzcy: Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury na podstawie kreatywności, oryginalności i zgodności z tematem konkursu. Decyzja jury jest ostateczna i niepodważalna.
6. Nagrody: Nagroda główna obejmuje 3x voucher na darmowy pobyt na Campingu Pod Brzozami w Ustroniu Morskim dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci. Dodatkowe wyróżnienia mogą być przyznane za szczególnie inspirujące opowieści.
7. Powiadomienie zwycięzców: Zwycięzcy zostaną powiadomieni poprzez wiadomość prywatną na Facebooku oraz ogłoszeni publicznie na stronie konkursowej.
8. Przekazywanie nagrody: Zwycięzca ma 7 dni od otrzymania powiadomienia, aby potwierdzić swoje dane kontaktowe i odebrać nagrodę. W przypadku braku potwierdzenia w podanym terminie, nagroda może zostać przekazana innemu uczestnikowi.
9. Dane osobowe: Uczestnictwo w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności Campingu Pod Brzozami.
10. Zastrzeżenie: Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania konkursu w przypadku naruszenia regulaminu lub wystąpienia okoliczności losowych uniemożliwiających jego przeprowadzenie 
Facebook
YouTube
Instagram